زمان جاری : شنبه 28 مرداد 1396 - 7:27 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

عربی برای همه
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 121
نویسنده پیام
azade1992 آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضویت: 5 /1 /1396


خدمات سئو
خدمات بهینه سازی موتور جستجو در مجموعه سئو سایت کمپانی به طور ویژه ای انجام می شود. به طور کلی آیتم های مختلفی در حوزه خدماتت بهینه سازی سایت وجود دارد که به شرح زیر می باشد.
سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو برای قالب گرافیکی سایت
در این بخش از خدمات، گرافیست طبق استانداردهای روز گوگل باید طرح گرافیکی را آمده کند و به برنامه نویس تحویل دهد.
سئو سایت و بهینه سازی در سورس سایت
سورس سایت باید توسط برنامه نویس به صورت اصولی نوشته شود. سئو کار باید بتواند هرگونه تغییری را در سورس سایت ایجاد نماید. بنابراین برنامه نویسی باید پویا و قابل ویرایش باشد.
سئو و بهینه سازی داخل سایت
سئو سایت در دو مرحله مجزا انجام می شود. بخش مهم تر، داخل سایت و تغییر کدهای نوشته شده توسط برنامه نویس است. از این رو اگر وبسایت در مرحله طراحی و پیاده سازی، سئو بیس باشد، کار سئوکار آسان تر می شود و البته سایت اصولی تر بالا می آید. سئوکار، تمام تغییرات لازم طبق پروژه را روی سایت انجام می دهد.
سئو و بهینه سازی خارج از سایت
سئو سایت خارج از وب سایت کاربر بخش دوم از فعالیت سئوکار است. بک لینک ها و شبکه های اجتماعی نقش پررنگی را در این زمینه دارند.
سایتی که بر اساس دستورات الگوریتم های گوگل بهینه شود، پایداری بیشتری را در صفحه اول گوگل خواهد داشت و ترافیک بیشتری را در سالیان سال جذب خواهد کرد. از این رو دستورالعمل ها باید به دقت انجام شود. در این زمینه می توانید از خدمات سئو این مجموعه استفاده نمایید. با تمرین و استفاده از مقاله های آموزش سئو می توانید این فعالیت ها را خودتان انجام دهید. خدمات بهینه سازی موتور جستجو جهت ایجاد نتیجه بهتر در سئو سایت می باشد. لباس عروس

شنبه 05 فروردین 1396 - 16:49
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | خدمات سئو | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS